Flügger-andelen

Flugger_andelen_980x250px_100kb.jpg

VSF er nå med i Flügger-andelen.
Flügger-andelen er et tilbud til norske klubber, som gir klubbens medlemmer mulighet til å handle med rabatt hos Flügger farve, samtidig som klubben oppnår klubbstøtte på bakgrunn av det kjøpet som medlemmene foretar.

Det betyr at alle medlemmer i VSF nå kan handle på VSFs kjøpskonto og få 20 % rabatt på alle Flügger-varer hos Flügger farve på Vinderen. Medlemmene skal kun oppgi klubbens navn, Vinderen Sportsforening, i kassen. Flügger farve vil samtidig også yte 5 % klubbstøtte til VSF, av alle kjøp som er gjennomført på klubbkontoen.
Rabatten kan ikke kombineres med andre tilbud eller rabatter, og alle varer må betales kontant i butikken i forbindelse med kjøpet.

 

Flügger tilbyr et bredt sortiment innen dekorativ maling, trebeskyttelse, sparkelmasse, tapet og malerverktøy i god malermesterkvalitet.

https://www.flugger.no/flugger_andelen/flugger-andelen-slik-virker-det 

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s